Apie » Straipsniai

Muziejų nakties iliuzijas laistė lietus

 

Šiau­lių „Auš­ros“ mu­zie­jaus Ch. Fren­ke­lio vi­lo­je šeš­ta­die­nį lan­ky­to­jus į ma­gi­jos pa­sau­lį įtrau­kė „Iliu­zi­jų par­kas“. Ma­gi­jos, bur­tų ir iliu­zi­jos te­ma šiau­lie­čiai pri­si­jun­gė prie tarp­tau­ti­nės ini­cia­ty­vos „Mu­zie­jų nak­tis“, ku­ri šie­met su­tapo su Tarp­tau­ti­ne mu­zie­jų die­na.
plačiau
ILIUZIJŲ PARKAS

Tarptautinis projektas EUROPOS MUZIEJŲ NAKTIS 2013

ILIUZIJŲ PARKAS
Chaimo Frenkelio vilos parko vasaros sezono atidarymas

plačiau

R.Kančauskas - iliuzijos meno paviliotas


Janina Skeberdienė,
„Šeimininkė“
2009 balandžio 22 d.

Iliuzionistas Rolandas Kančauskas© Asmeninio archyvo nuotr.

   Viliojo radiotechnika, kurią studijavo nuo mokyklos suolo. Geriausias tų laikų žurnalas „Junyj technik“ patenkindavo smalsumą. Susigundęs cirku, užsikrėtė magija, arba iliuzijos menu, kuris ne tik pelnė Gerojo Burtininko vardą, bet ir tapo gyvenimo būdu bei darbu. Baigęs kultūrinės veiklos vadybos teatrinės veiklos organizavimo studijas Žemaitijos kolegijoje, ketina įgyvendinti vieną seną svajonę. Taip lakoniškai galima pristatyti kelmiškį iliuzionistą Rolandą Kančauską.

 

 

plačiau
Triušis — posėdžio pabaigai
"Šiaulių kraštas"
2010 m. Gruodžio 23 d.
Dalios KARPAVIČIENĖS nuotr.

     Pasibaigus paskutiniam šių metų Kelmės rajono tarybos posėdžiui, politikai sulaukė svečių ir staigmenų. Pasirodė labai originalus Kalėdų Senelis, į pagalbą pasikvietęs ne Snieguolę, bet iliuzionistą Rolandą Kančauską.

plačiau
Ypatinga kelionė siauruku į pasakų šalį
    Ypač įsimintiną kelionę vaikams mokslo metų baigimo proga padovanojo Aukštaitijos siaurasis geležinkelis. Šventėje dalyvavo ir stebukladarys-iliuzionistas Rolandas Kančiauskas, kurio triukais negalėjo atsižavėti šventės dalyviai.
plačiau