Apie

 

    

        Rolandas Kančauskas gimė ir gyvena Kelmėje, mieste, kuris yra netoli Šiaulių. Nuo 1981-ųjų, besimokydamas  vidurinėje mokykloje, pradėjo lankyti kultūros namų cirko būrelį, kuriam vadovavo iliuzionistas Genutis Vingras. Taip Rolandas susipažino su magija. 1983 m. scenoje parodė pirmuosius fokusus ir nuo to laiko jie tapo ir gyvenimo būdu, ir pomėgiu, ir darbu. 1989 – 1995m. vadovavo Kelmės vaikų cirko kolektyvui.

        Rolandas savo sugebėjimus yra demonstravęs daugelyje renginių: Jūros šventėse, Kauno dienose, kitų miestų bei kapitono Flinto šventėse, „Žemaitijos pieno“ koncertiniame ture „Vasara su magija“, Kauno mažojo teatro bei Kauno lėlių teatro spektakliuose, dalyvavo jumoro grupės „Ambrozija“koncertiniame ture, dirba privačių asmenų, firmų šventėse ir vakarėliuose, įvairiuose klubuose, šou renginiuose.  Rolandas fokusus rodė  įvairiose TV laidose: „Šou bulvaras“, „Auksinė porelė“, „Nojus ir Kasparas“, „Maximanija“ ir kt.

        2001m. su vilniečių šokių grupe „Sweet dance“ pusmetį dirbo egzotiškojo Tailando kurorto Pattaya  šou programoje.

      Nuo 2003m. bendradarbiauja su Tarptautinės aukštosios vadybos mokyklos  ( ISM ) Biznio mokymo centru. Seminaruose įmonių vadovus ir specialistus Rolandas per fokusų prizmę moko netradicinio mąstymo, kūrybiškumo, lyderiavimo.  

                    

                     


Susisiekite su mumis!